V Hradci zahynula pod koly nákladního auta žena

 •  Policie žádá případné svědky, aby kontaktovali policii na lince 158

   Čtyřiašedesátiletá žena z Hradce Králové dnes (8. listopadu 2011) před polednem (11:45 hodin) zahynula na křižovatce ulic Koutníkova a Petra Jilemnického v Hradci Králové, poté co skončila pod koly přívěsu nákladního vozidla Man. 

   
  Policie zatím neví, zda žena jela na kole nebo kolo vedla a z jakého důvodu se ocitla pod koly přívěsu nákladního vozidla. Dechová zkouška u třiatřicetiletého řidiče nákladního automobilu z Královéhradecka skončila s negativním výsledkem. Způsobená škoda na jízdním kole je odhadnuta na dva tisíce korun, na nákladním vozidle škoda nevznikla.
  Provoz na rušné komunikaci, kterou motoristé vyjíždějí z Hradce Králové na Náchod, Jičín nebo Prahu byl v místě dopravní nehody policisty kyvadlově řízen necelé dvě hodiny.
   
  Policisté žádají případné svědky, kteří by mohli podat jakékoliv informace vedoucí k objasnění tragické dopravní nehody, nechť zavolají na bezplatnou policejní linku 158.
   
  Příčinu tragické nehody a míru zavinění vyšetřují nadále hradečtí policisté.
   

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE