Podpořte Jakuba z páté třídy!

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
 • Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

  Get Adobe Flash player


  20.2.2013
   Hokejisté všech kategorií každodenně docházejí na zimní stadion v Hradci Králové a mají běžné starosti. Zcela jiné věci ale v současné chvíli musí řešit jeden královský lev Jakub, hráč kategorie páté třídy. Kvůli velmi vážné nemoci, která jej zasáhla, se nemůže naplno věnovat sportu, jenž miluje. Klub Královští lvi Hradec Králové a.s. drží členovi kategorie páté třídy palce a snaží se mu v rámci možností pomoci zvládnout tento těžký boj! Proto klub vyzývá – podpořme společně Jakuba!


  Jde-li o zdraví, sport a všechno ostatní musí stranou. Jakub se zotavuje z těžké nemoci, všichni z klubu mu drží palce. „Bohužel se musí potýkat s touto nepříjemností, ale všichni věříme, že se z toho co nejrychleji dostane a znovu bude hrát hokej. Klub bere jako samozřejmost podporu svého člena v této pro něho těžké době, proto se rozhodlo věnovat Jakubovi finanční dar, který mu pomůže v boji se zákeřnou nemocí a třeba i ke splnění jeho přání,“ říká generální manažer Aleš Kmoníček. „S podporou přišli i samotní hráči, což mě velmi potěšilo a utvrdilo v tom, že jsme jeden tým a táhneme za stejný provaz,“vzápětí dodává.

  Zmíněné předání finančního daru od klubu a samotných hráčů by mělo proběhnout v pondělí před začátkem mistrovského utkání za přítomnosti Jakuba a jeho rodičů.

  Pokud se rozhodnete podpořit tuto správnou věc, můžete kontaktovat Kubu a jeho matku na mailové adresepodporaprokubu@gmail.com, kde si jistě domluvíte formu Vaší případné podpory.

  Královští lvi Vám předem děkují!

Líbila se vám tato reportáž? Podělte se o ni!

Přidat tuto reportáž na:Přidat k FacebookPřidat k TwitterPřidat k MySpacePřidat k Google Bookmarks

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky?
Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:
Podpořte Jakuba z páté třídy!
Podpořte Jakuba z páté třídy!

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE