BENÁTSKÁ NOC, výběr druhá část - SCOOTER

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
 • Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

  Get Adobe Flash player

  7.8.2011
  O víkendu se uskutečnil největší hudební open-air festival letošního léta – známá Benátská noc. Tento festival patří k již legendám mezi podobnými akcemi pořádá se od roku 1993 a svou návštěvností trhá rekordy.  Jen minulý rok navštívilo tento festival přes 30 tisíc lidí. Letos to bylo ale trochu jinak.

  Místem pořádání festivalu byla Malá Skála, jen kousek za obcí  Vranová.  Autem se sem dá snadno dostat po E65 z Prahy před Mladou Boleslav. Malá Skála  je pak jen kousek za Turnovem.

  Pořadatelé mají sklony pořádat open-air festivaly pokud možno daleko od civilizace, aby hluční návštěvníci nerušili domorodce. Navíc při podobných masových akcích dojde k sešlapaní pozemku k nepoznání a odpadky se často válejí ještě kilometry daleko.

  Také letos vybrali pořadatelé pozemek blízko Jizery.  Byla to taková ta louka vzniklá z naplavenin. Půda je tu po většinu roku vlhká, a to i tehdy, když v okolí bojují zemědělci se suchem.

  O co levnější byl pozemek , o to lepší bylo letos vybavení pódií  a hudební zázemí. Na čtyřech pódiích se vystřídalo 70 pozvaných kapel  a umělců. Mezi nimi: Aneta Langerová, Ondrej Hejma, skupina Čechomor, Divokej Bill, Gipsy.CZ, Chinaski , Vilém Čok & Bypass a další. Vrcholem byla návštěva H. P. Baxxtera, zpěváka kapely Scooter. Přišli snad všichni, kdo v českém hudebním showbusinessu něco znamenají, od velkých hvězd formátu Lucie Bílé, Přišel i Petr Janda až po začínající kapely.

Líbila se vám tato reportáž? Podělte se o ni!

Přidat tuto reportáž na:Přidat k FacebookPřidat k TwitterPřidat k MySpacePřidat k Google Bookmarks

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky?
Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:
BENÁTSKÁ NOC, výběr druhá část - SCOOTER
BENÁTSKÁ NOC, výběr druhá část - SCOOTER

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE