Za znásilnění dostal 6 let vězení

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
  • Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

    Get Adobe Flash player

    10.5.2010

    Dnes 10.5.2010 si Robert Hamáček obžalovaný z fyzického napadení a znásilnění své dlouholeté kamarádky už podruhé vyslechl rozsudek a to trest odnětí svobody na šest let ve věznici s ostrahou. Poprvé to bylo v květnu 2009 to se odvolal k Vrchnímu soudu v Praze, který jeho případ vrátil pro nedostatek důkazů k dalšímu projednání zpět do Hradce Králové. Nové hlavní líčení probíhalo ve dvou dnech. V pátek 7.5.2010 proběhl výslech ženy, kterou obžalovaný údajně znásilnil to vše s vyloučením veřejnosti. V pondělí 10.5.2010 přišlo na řadu čtení závěrečných návrhů státní zástupkyně a právního zástupce Hamáčka. Sám obžalovaný zde také přednesl svou řeč ve které popřel obvinění vůči jeho osobě a také se omluvil a vyjádřil lítost, že svou kamarádku fyzicky napadl a ublížil ji což od začátku přiznával. Obvinění ze znásilnění striktně odmítl.
    Soudce však trval na původním rozsudku a neshledal žádné důvody k tomu, aby se cokoliv měnilo a tak Robert Hamáček opět odešel s šestiletým trestem odnětí svobody ve věznici s ostrahou. Obě strany si ponechali lhůtu na odvolání.

Líbila se vám tato reportáž? Podělte se o ni!

Přidat tuto reportáž na:Přidat k FacebookPřidat k TwitterPřidat k MySpacePřidat k Google Bookmarks

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky?
Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:
Za znásilnění dostal 6 let vězení
Za znásilnění dostal 6 let vězení

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE