T-Bass Dance Fabrique zahájila "provoz"

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
 • Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

  Get Adobe Flash player

  15.1.2011

  T-Bass Dance Fabrique je projektem úspěšné královéhradecké taneční skupiny T-Bass.
   
  „Taneční fabrika“ vznikla v reakci na vysokou poptávku po kvalitní výuce moderních tanečních stylů, která ve městě i v regionu existuje, a také v závislosti na stále se zvyšujícím zájmu všech generací o zdravý životní styl.
   
  T-Bass Dance Fabrique vznikla rekonstrukcí průmyslového objektu bývalé tiskárny v historickém centru Hradce Králové, v sousedství katedrály Sv. Ducha. Poskytuje komfortní prostor čtyř tanečních sálů včetně jednoho multifunkčního. Samozřejmou součástí je zázemí šaten a sprch pro všechny návštěvníky. Recepční služba zaručuje dosah veškerých potřebných informací přímo na místě. Bezbariérový přístup umožňuje pohodlnou dostupnost také maminkám s kočárky.
   
  Smyslem existence T-Bass Dance Fabrique je dát šanci zkusit tanec všem, kteří k tomu dosud neměli dostatek příležitostí nebo odvahy. Ačkoliv taneční skupina T-Bass staví na vysoké profesionalitě a pravidelně zaznamenává úspěchy v národních i světových soutěžích, všem zájemcům přicházejícím do T-Bass Dance Fabrique chce prostřednictvím týmu kvalifikovaných lektorů umožnit tančit „jen“ pro radost, udržení kondice, spalování kalorií a samozřejmě pro zdraví.

Líbila se vám tato reportáž? Podělte se o ni!

Přidat tuto reportáž na:Přidat k FacebookPřidat k TwitterPřidat k MySpacePřidat k Google Bookmarks

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky?
Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:
T-Bass Dance Fabrique zahájila
T-Bass Dance Fabrique zahájila "provoz"

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE