Soutěž se scootshop.cz

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
 • Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

  Get Adobe Flash player

  10.5.2012
  Hrajte s TV Hradec !! Odpovězte zprávou na facebooku TV Hradec na otázku od profesionálního jezdce na freestyle koloběžce. Odpovědi posílejte do středy 16.5.2012. Martin Nogol je jedním z otců scooteringu u nás. I když patří mezi nejstarší jezdce, je pořád ve formě a může se pyšnit četnými úspěchy. 

   
  Svými extrémními výstupy se scootering dostává do povědomí lidí. Byla založena první distribuce, takže koloběžky se staly dostupnějšími na trhu. Nápadů, možností a jezdců přibývá bleskovou rychlostí. Největší boom u nás i ve světě byl pak v roce 2010. O čtyři léta dříve, roku 2006, začíná jezdit exhibice i úspěšný Martin Nogol.
   
  Jak ses vlastně dostal k freestyle scooteringu?
   
  Začalo to tím, že mi moje babička koupila první koloběžku a hned mě to chytlo. Postupem času jsem se vypracoval tam, kde jsem teď. Začátky byly těžké… Koloběžky v té době nebyly tak kvalitní jako dnes, takže každý týden jsem ji šel zavařit. (smích)
   
  Tvé největší úspěchy? Kam ses s koloběžkou dostal nejdále?
  Moje největší úspěchy jsou dvojnásobný mistr světa a jedenáctinásobný mistr Evropy. Nejdále jsem byl na exhibici v Kataru ve městě Doha.
   
  Propaguješ nějakým způsobem sebe a svůj sport?
  Snažím se propagovat koloběžku na exhibicích a v TV rozhovorech, také organizujeme scooter campy pro začátečníky. Jeden bude v Pardubicích ke konci léta. Také jsem otevřel internetový obchod s koloběžkami "www.scootshop.cz Prodávám za Naše heslo je RIDERS FOR RIDERS (jezdci pro jezdce) to znamená, že pro Scootshop.cz pracují zkušení jezdci, kteří se v tomto sportu pohybují už několik let! Pro nakupující máme spousty výhod a slev, všechno se dočtete na našem webu www.scootshop.cz

Líbila se vám tato reportáž? Podělte se o ni!

Přidat tuto reportáž na:Přidat k FacebookPřidat k TwitterPřidat k MySpacePřidat k Google Bookmarks

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky?
Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:
Soutěž se scootshop.cz
Soutěž se scootshop.cz

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE