O víkendu se konal Svatební veletrh

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
  • Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

    Get Adobe Flash player

    23.1.2011

    Druhý ročník Svatebního veletrhu v Hradci Králové je ojedinělý svatbou uzavřenou přímo na veletrhu, a to v kapli Hotelu Nové Adalbertinum. Porota vybrala v konkursu jeden pár, který ve finálovém výběru vyhrál „SVATBU ZDARMA“.  Novomanželé tak získali zapůjčení svatebních šatů pro nevěstu i ženicha, prstýnky, kytici, svatební dort, jízdu limuzínou, vizážistu, fotografa a novomanželské apartmá!

    Krásné expozice si pro návštěvníky veletrhu připravilo na 50 vystavovatelů. Veletrh nabídl svým návštěvníkům kompletní a bohatý přehled všech existujících služeb pro zajištění svatebního dne. Prostory Hotelu Nové Adalbertinum poskytli Svatebnímu veletrhu a jeho návštěvníkům dostatek prostoru pro prohlídku expozic i bohatého doprovodného programu s módními přehlídkami, a to při zachování komorní  a slavnostní atmosféry. Jednotlivé sály a předsálí hotelu, ve kterých se Svatební veletrh konal byli vyzdobeny květinami a dalším zajímavým aranžmá. Vše v moderním stylu součastných svateb v kombinaci barev jemné zelené a béžové. 

Líbila se vám tato reportáž? Podělte se o ni!

Přidat tuto reportáž na:Přidat k FacebookPřidat k TwitterPřidat k MySpacePřidat k Google Bookmarks

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky?
Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:
O víkendu se konal Svatební veletrh
O víkendu se konal Svatební veletrh

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE