Interna dostala polohovací lehátko

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
 • Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

  Get Adobe Flash player

  12.5.2011

   Fakultní nemocnici pavilon interních nemocí v Hradci Králové mnavštívila moderátorka Štěpánka Duchková a herečka Michaela Dolinová v doprovodu místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soni Markové.
  Do nemocnice přijeli na pozvání pořadatele charitativních akcí Davida Novotného, kde předali klinice polohovací lehátko v částce 70 000Kč pro pavilon interních nemocí od společnosti Proma Reha.
  Díky společnosti Proma Reha z České Skalice, která toto lehátko věnovala, aby usnadnilo pomoc zdravotním sestrám. Je to novinka, kde zdravotní sestřičky mají usnadněn převoz pacienta a hlavně manipulaci s ním dodává ředitel společnosti Radek Jakubský Proma Reha, myslím, že letos ještě vyrobíme stovky tohoto typu, jedno s prvních však dostala Fakultní nemocnice, aby ho mohli vyzkoušet pro své pacienty dodává Jakubský.
  Michaela Dolinová přijela málem pozdě, moc se omlouvám, ale byla zácpa, teda dopravní dodala s úsměvem na tváři Michaela Dolinová. Také prozradila, že má ráda velkou postel, já spadnu na postel a mohu hned spát, pak vstanu a jdu, mám ráda velké a vysoké postele dodala Dolinová, která s Davidem Novotným rozebírala postel v ložnici.
  Prof. Vladimír Bláha primář oddělení provedl dámy celým oddělením, jsem moc rád, že jste přijely, protože zpestříte některým pacientům tento pobyt.
  Mgr. Soňa Marková místopředsedkyně zdravotního výboru prozradila, že by ráda zvýšila do budoucna celkově zdravotním sestrám výplaty, dělají záslužnou práci, ale je to velmi těžké najít finance v rozpočtu, máte to tady moc pěkné a moderně vybavené pochválila tamní oddělení Marková.
  Štěpánka Duchková přijela bez svých dvojčátek, já jsem je nechala doma, ale jsem moc ráda, že jsem to stihla a mohu tady být dodala Duchková. Já jsem rok pracovala jako zdravotní pracovník na ORL během studia na Vysoké škole prozradila Duchková, která tím zaskočila všechny přítomné. Já bych se tě bála jako sestřičky, budeš hodně přísná dodala Dolinová na Štěpánku. Štěpánka Duchková hned polohovací lehátko vyzkoušela, pojď ke mně, vejdeme se obě lanařila Duchková Michaelu Dolinovu na lehátko od společnosti Proma Reha.
  Poté šly dámy mezi mužské pacienty, kde je vyrušily od sledování hokeje, pánové máme modré z nebe nebo sladké potěšení dodala Dolinová na pacienty. Jeden z pacientů se podíval, a tím myslíte sebe, že jste to potěšení překvapil očividně zaskočenou Michaelu  Dolinovou pacient na mužském oddělení.

   

              Je to rozhodně potřebné pomáhat nemocnicím, je to již má několikátá návštěva a budu rád navštěvovat a pomáhat nemocnicím dodal pořadatel setkání David Novotný,

   

Líbila se vám tato reportáž? Podělte se o ni!

Přidat tuto reportáž na:Přidat k FacebookPřidat k TwitterPřidat k MySpacePřidat k Google Bookmarks

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky?
Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:
Interna dostala polohovací lehátko
Interna dostala polohovací lehátko

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE