Helicopter show 2011

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
 • Nainstalujte si prosím aktuální verzi Flash přehrávače

  Get Adobe Flash player

  23.5.2011

  V uplynulých 9ti ročnících se sešlo na hradeckém letišti mnoho odborníků z řad výrobců zdravotnické techniky, provozovatelů záchranných služeb, zástupců výrobců letecké a vrtulníkové techniky.

  Na mezinárodních kongresech, které se konaly v rámci prezentace integrovaného záchranného systému, si přední evropští odborníci vyměňovali zkušenosti, např. v bezpečnosti letového provozu, problematice sekundárních a ambulantních letů nebo financování systému letecké záchranné služby.

  V rámci leteckých dnů mohli diváci zaznamenat uvádění nové letecké techniky do služeb letecké záchranné služby – EC 135 z roku 2002, poznat historii hasičské techniky a de facto v přímém přenosu sledovat záchranné akce při požárech, autonehodách, chemických zásazích nebo živelných pohromách.

  Akcí se aktivně účastnili členové leteckých záchranných služeb České republiky, Slovenska, Rakouska a Německa, členové horské služby ČR, záchranného hasičského sboru z Hradce Králové a Liberce, družstva dobrovolných hasičů, příslušníci Policie a Armády ČR, dopravní asistenční služby a dalších organizací a firem, které spojuje pomoc lidem.

  Minulé ročníky byly podporovány Královéhradeckým krajem i Statutárním městem Hradec Králové a byly pravidelně zařazeny do Calendaria Regina.

   

Líbila se vám tato reportáž? Podělte se o ni!

Přidat tuto reportáž na:Přidat k FacebookPřidat k TwitterPřidat k MySpacePřidat k Google Bookmarks

Přejete si odkaz na toto video umístit na své stránky?
Zkopírujte jednu z níže uvedených variant do kódu Vašich stránek:
Helicopter show 2011
Helicopter show 2011

KATEGORIE ZPRAVODAJSTVÍ

Vyhledávání

Přihlášení uživatele

 
Zapomenuté heslo
Ještě nemáte svůj uživatelský účet a rádi byste diskutovali nad zveřejněnými reportážemi a účastnili se našich soutěží o hodnotné ceny?
Založte si účet ZDE